Rekrutacja do szkoły

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025 może być przyjęte dziecko, które:

1) w roku 2024 kończy 7 lat (urodzone w 2017 r.);

2) w roku 2024 kończy 6 lat (urodzone w roku 2018) i korzysta z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024 albo posiada opinię o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej, wydaną przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

Obwód Szkoły Podstawowej im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Wiślinie obejmuje następujące miejscowości:
Bystra, ul. Jesionowa, Dziewięć Włók, Krępiec, Lędowo, Mokry Dwór, Weselno, Wiślina, Radunica, Rokitnica,  Roszkowo

Dzieci z obwodu szkoły są przyjmowane do klasy pierwszej ,, z urzędu ''.  Rodzice/prawni opiekunowie składają do szkoły następujące dokumenty w terminie  od 22.03.2024  do 13.03.2024 r.:

Pliki do pobrania:

1. Zgłoszenie dziecka do szkoły z obwodu

2.Oświadczenie o miejscu zamieszkania

Kandydaci spoza naszej gminy podlegają procedurom rekrutacji.

1. Zasady i terminy rekrutacji dzieci spoza obwodu

2. Wniosek o przyjęcie do szkoły spoza obwodu

3. Oświadczenia do wniosku  spoza obwodu

4. Oświadczenie woli w przypadku zakwalfikowania dziecka spoza obwodu do szkoły

Przy zapisie dziecka należy okazać: odpis aktu urodzenia dziecka oraz dowód osobisty rodzica/ opiekuna prawnego lub inny równoważny dokument potwierdzający tożsamość, aktualne orzeczenie  lub opinie , jeżeli uczeń posiada, 1 zdjęcie legitymacyjne, kartę zdrowia dziecka, świadectwo ( po zakończeniu roku szkolnego).

• w sekretariacie szkoły w godz. 7.00-15.00
  • pocztą na  adres szkoły: ul. Mostowa 5 83-021 Wiślina